Temat: stała komisja z zp-pn

smile
Mam stała komisje przetragową, koleżanka, która jest w komisji przebywała podczas otwarcia i przez całe postępowanie na zwolnieniu lekarskim. Nie złożyła oświadczenie. Co powinieniem wpisać w protokole zp-pn?

wpisuje  date powołania komisji i jej cały skład, który wynika z zarzadzenia powołujacego komisję czy tylko ten skład, który rzeczywiście uczestniczył w postępowaniu?

zaraz po wypisaniu listy osób ze składu komisji jest zapis w zp-pn , że ci członkowie złożyli oświadczenia. W przypadku wypisania wszystkich członków w moim przypadku byłoby to niezgodne z prawdą. Więć nalezy chyba tam wpisac tylko te osoby, które rzeczywiście były, na którymś etapie postępowania obecne.

Co myślicie?

2

Odp: stała komisja z zp-pn

Wpisujesz członków komisji uczestniczących, skoro koleżanka nie uczestniczyła i nie brała udziału w żadnych czynnościach nie wpisujesz.

3

Odp: stała komisja z zp-pn

A ja bym zostawił wszystkich członków komisji (podaje się skład powołanej komisji) a przy nazwisku osoby nie biorącej udziału w postępowaniu zrobiłbym adnotację że nie uczestniczyła w postępowaniu. Można dodać że przebywała na zwolnieniu lekarskim.