1 (edytowany przez aszantap 2017-09-11 06:31:33)

Temat: jak sumowac jak procedowac

Drodzy niezastąpieni, potrzebuje porady.
Mamy wniosek unijny na dostawę książek, art. biurowych, komputerów, pomocy dydaktycznych, ponadto uslugi szkoleniowe dla nauczycieli, transport dzieci w sobote oraz zatrudnienie nauczycieli na umowę zlecenie.
Proszę o pomoc rozumiem ze wartościa zamówienia jest calosc projektu? tylko komputery przekraczaja 30 tys euro. czy dla pozostalych dostaw tez przetarg? a co z usługami i zleceniami?
Pogubilam sie w tym wszystkim okropnie...
Co radzicie?
Myślę żeby zrobić przetarg na dostawy z dopuszczeniem ofert częściowych, a pozostałe zapytania ???
Pomóżcie proszę

2

Odp: jak sumowac jak procedowac

Co wynika z umowy o dofinansowanie?, jeżeli nic szczególnego, zamówienia można podzielić adekwatnie do ich przeznaczenia i tożsamości przedmiotowej i podmiotowej.

3 (edytowany przez aszantap 2017-09-11 08:44:47)

Odp: jak sumowac jak procedowac

beneficjent udziela zamowien zgodnie z ustawa Pzp albo zasada konkurencyjności na warunkach okreslonych w wytycznych... W przypadku ponoszenia wydatków o wartości od 20 tys do 50 tys. zl netto oraz w przypadku zamówień publicznych dla których nie stosuje sie warunków przeprowadza rozeznanie rynku....
pogrupowane jak powyzej moge stosowac przepisy odpowiednie do wartosci danej cześci? dobrze rozumiem

4

Odp: jak sumowac jak procedowac

Tak na to wychodzi, a więc wytyczne macie.

5 (edytowany przez aszantap 2017-09-11 08:53:13)

Odp: jak sumowac jak procedowac

tak mamy, tylk czesto problem z okresleniem wartosci mam a takiego postepowania jeszcze nie mialam
dziekuje bardzo, czasem mam wrazenie ze juz nic nie wiem.....

6

Odp: jak sumowac jak procedowac

aszantap napisał/a:

, czasem mam wrazenie ze juz nic nie wiem.....

Też tak mam smile

7

Odp: jak sumowac jak procedowac

Każdy rodzaj zadania stanowi oddzielny przedmiot zamówienia który można szacować oddzielnie.