Temat: 5 czy 10 dni?

Witam,
przetarg nieograniczony poniżej progu, zawiadomienie o odrzuceniu oferty przesłane Wykonawcy 28.11.2014 mailem na adres z oferty i pocztą tradycyjną. czy Wykonawca ma 5 dni na wniesienie odwołania czy 10 dni, bo dodatkowo w celu zachowania formy pisemnej wysłaliśmy zawiadomienie pocztą tradycyjną? Moim zdaniem Wykonawca ma 5 dni, ale proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

2

Odp: 5 czy 10 dni?

5 dni , liczysz od 29.11. dziś koniec w poniedziałek możesz zawierać Umowę

3

Odp: 5 czy 10 dni?

Czyli nie ma tu znaczenie że oprócz drogą elektroniczną wysłałem dodatkowo pocztą tradycyjną? Czy Wykonawca może argumentować, że skoro wysłałem zawiadomienie pocztą tradycyjną to on liczy korzystniejszy dla niego 10-dniowy termin?

4

Odp: 5 czy 10 dni?

art.27 jeżeli przewidziałeś sposób porozumiewania się to liczysz od dnia następnego po wysłaniu informacji drogą elektroniczną lub faksową  (a jak sobie liczy wykonawca terminy mnie to nie obchodzi)

5

Odp: 5 czy 10 dni?

Witam,
czy po ostatniej nowelizacji PZP jest nadal tak samo, tzn. jeżeli wysyłam zawiadomienie pocztą elektroniczną to liczę termin do wniesienia odwołania 5 dni czy 10??

6

Odp: 5 czy 10 dni?

A poniżej czy powyżej progów z 11.8?

7

Odp: 5 czy 10 dni?

Czasami jest małe zamieszanie jeżeli wysyła się dodatkowo pocztą ale nie ma to wpływu na terminy gdy wcześniej wysłało się drogą elektroniczną.

8

Odp: 5 czy 10 dni?

Tak, jak Marcel. Bez znaczenia, że wysłano pocztą, skoro poszło też drogą elektroniczną. Liczysz 5 dni.