1

Temat: Zaskoczona :)

Moi drodzy strasznie jest to piękne w dziale o wdzięcznym tytule "Ponarzekaj na zamówienia publiczne" jest tylko 3 wątki ...... aż się wzruszyłam .... jacy szczęśliwi i radośni sa użytkownicy PZP

2

Odp: Zaskoczona :)

Tylko trzy wątki, ale za to jakie!
Zachęcam do przeczytania mojego i do udziału w dyskusji. smile

3

Odp: Zaskoczona :)

przeczytałam smile

4

Odp: Zaskoczona :)

Wątek stary jak świat. Zwłaszcza świat zamówień publicznych, gdzie przepisy zmieniają się dość często. Jako zwykły urzędnik w Urzędzie Gminy zajmujący się zamówieniami publicznymi, ochroną środowiska, funduszami europejskimi, drogami, azbestem itp. czasami mam naprawdę dość. Wszystko jest dobrze do pierwszego protestu, a potem same kłopoty ...
Oczywiście na razie żyję, do sądu mnie nie podano, do zwolnienia się nie szykuję.
Ale jak to długo potrwa, to naprawdę nie wiem.
Na szczęście przekonałem się do portalu (:)) i mam nadzieję, że teraz będę z nim (portalem) żył długo i szczęśliwie.

5

Odp: Zaskoczona :)

Bądźcie płodni i się rozmnażajcie... wink

6

Odp: Zaskoczona :)

Mam wrażenie, że tak myśli mój szef, jak spogląda na mój zakres obowiązków big_smile

7

Odp: Zaskoczona :)

a to dobre Przem smile))

8

Odp: Zaskoczona :)

Czepiam się, ale ten zakres jest jak dziura ozonowa - niemal bez końca, a i tak ciągle się powiększa ... wink

9

Odp: Zaskoczona :)

Co prawda będzie to plagiat, bo już gdzieś to czytałam i setnie sie ubawiłam. Otóż pewien zamawiający kiedyś napisał do wykonawcy informację o odrzuceniu "OFERMY". Nie ubliżajac mądrym wykonawcą,  czasami ma się ochotę to zrobić.

25051968

10

Odp: Zaskoczona :)

Doskonałe big_smile