1

Temat: Zmiana danych osoby upoważnionej do udziału w aukcji elektronicznej

Proszę o pomoc w następującej sprawie: wykonawca prosi o zmianę danych (konkretnie dodanie drugiego imienia) osoby upoważnionej do udziału w aukcji elektronicznej (w podpisie elektronicznym ma 2 imiona, a nam w ofercie podali jedno, i tak zostało zarejestrowane). Czy jeżeli wyedytujemy te dane na portalu aukcji UZP, to będzie to Zmiana skutkująca przesunięciem terminu aukcji? Sprawa pilna bo aukcja jutro. Dziekuję.

2

Odp: Zmiana danych osoby upoważnionej do udziału w aukcji elektronicznej

Skoro to ta sama osoba to nie.

3

Odp: Zmiana danych osoby upoważnionej do udziału w aukcji elektronicznej

Przesuniesz termin o 2 dni. System nie pozwala dokonywać jakichkolwiek zmian na 2 dni przed rozpoczęciem aukcji.

4

Odp: Zmiana danych osoby upoważnionej do udziału w aukcji elektronicznej

Chaotycznie ale "Sprawa pilna bo aukcja jutro"
Tak jak wyżej. Jakiekolwiek zmiany w systemie - wprowadzanie danych uzupełnianie itp dopuszczalne są 2 dni przed rozpoczęciem aukcji. w/z z tym żeby wprowadzić zmiany musisz przesunąć termin aukcji o taki czas żeby były te dwa dni i wtedy możesz dokonywać zmian.
Szkoda tylko że wykonawca obudził się tak późno. Jeżeli masz w SIWZ że weryfikacje danych powinien zrobić odpowiednio wcześniej możesz sobie odpuścić taką zmianę tyle że skazujesz tego wykonawcę na wykluczenie z aukcji, nie weźmie w niej udziału. Zmiana w takim terminie dla pozostałych wykonawców to niepotrzebne zamieszanie.