1

Temat: postawiony warunek, a zapis z rozporzadzenia

Witam,
mam następujące pytanie, W SIWZ na potwierdzenie warunku dot. zdolnosci technicznej i zawodowej mam napisane, ze Wykonawca spełni warunek, jeżeliwykaże osoby skierowane do realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialne za kierowanie robotami budowlanymi wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Wykonawca, jest zobowiązany wskazać osoby, którymi będzie dysponował na etapie realizacji zamówienia spełniające następujące wymagania tj.:
- Kierownika robót budowlanych, który musi spełniać następujące wymagania: posiadać uprawnienia budowlane do nadzorowania lub kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Następnie w wykazie oświadczeń i dokumentów, jakie maja dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenie spełnienia warunków mam:, ze będę żądać w terminie nie krótszym niż 5 dni:wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (złożony zgodny ze wzorem wykazu stanowiącym Załącznik nr .. do SIWZ).
Moje pytanie brzmi: czy powinnam zmodyfikować treść wykazu osób (chodzi mi o zapis, który mam w słowo w słowo z rozporządzenia), skoro w warunku chcę aby Wykonawca wskazać osoby, którymi będzie dysponował na etapie realizacji zamówienia spełniające następujące wymagania tj.:
- Kierownika robót budowlanych, który musi spełniać następujące wymagania: posiadać uprawnienia budowlane do nadzorowania lub kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Czy powinnam formułę z rozporządzenia zmodyfikować i wykreślić słowa doświadczenia i wykształcenia skoro w warunku mowa tylko o uprawnieniach???? Czy tak można???
Bardzo proszę o podpowiedzi.