Temat: plan zamówień

Czy w planie zamówień publikowanym na ezamowienia.gov.pl zamawiający jako orientacyjną wartość zamówienia wpisuje wartość netto czy brutto? Czy wartość ta powinna zawierać, jeżeli dotyczy, prawo opcji i zamówień o których mowa w 214 ust. 1 pkt 7 ?

2

Odp: plan zamówień

Wartość zamówienia określa się bez podatku. W wartości uwzględnia się opcje, wznowienia czy zamówienia, o których mowa w art. 214.1.7.