Serwis NowePrzetargi.pl używa plików cookies (ciasteczek). Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu, np. zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach lub zbieranie
informacji dotyczących statystyki odwiedzin serwisu. Korzystanie z serwisu NowePrzetargi.pl jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie plików cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą politykę prywatnosci. W każdej chwili można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.  zamknij
Przelicznik EURO
w Zamówieniach:
4,3117
Obowiązek stosowania ustawy Pzp od:
kwoty 30.000 EURO, czyli 129.351 zł
Poradnik Rodzajowa Ewidencja Wydatków

W jaki sposób zarządzać ustawieniami wydruków w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia?

Poniżej pokażemy w jaki sposób można wykorzystać w pełni możliwości jakie daje system zarządzania ustawieniami wydruków w aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia?

W jaki sposób w aplikacji Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia otworzyć zawartość kartoteki w programie MS Excel?

Poniżej pokażemy w jaki sposób można wykorzystać w pełni możliwości jakie daje komunikacja z zewnętrznymi aplikacjami (Microsoft Excel, Open Office) zaszyte w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia. Ostatnia poprawa funkcjonalności naszych systemów dało dodatkowe możliwości w zakresie przetwarzania danych zawartych w następujących kartotekach:
  • Sumy
  • Zamówienia (dotyczy wersji z modułem „Zamówienia”)
  • Wydatki
  • Kontrahenci
  • Rodzaje

W jaki sposób wprowadzić nowy próg euro (30 tys.) systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia?

Poniżej przedstawimy w jaki sposób w systemach Rodzajowa Ewidencja Wydatków oraz Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia wprowadzić nowy próg euro na podstawie nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych z 14 marca 2014 roku.

W jaki sposób zdefiniować rok 2014 oraz wprowadzić nowy kurs euro w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia?

Poniżej przedstawimy w jaki sposób w systemach Rodzajowa Ewidencja Wydatków oraz Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia zdefiniować kolejny okres czasowy oraz wprowadzić nowy kurs euro obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku.

W jaki sposób zoptymalizować wydruki w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia za pomocą funkcji „Import do CSV”?

Poniżej przedstawimy w jaki sposób skorzystać z nieczęsto używanej funkcji importu do pliku csv i za jej pomocą zoptymalizować wydruki z systemów Rodzajowa Ewidencja Wydatków oraz Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia.

W jaki sposób możemy na bazie wersji demonstracyjnej systemu Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia zacząć wprowadzać własne dokumenty oraz stworzyć od podstaw własny słownik rodzajowy?

Korzystając z wersji demonstracyjnej systemu Rodzajowa Ewidencja Wydatków lub Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia może okazać się, że chcielibyśmy rozpocząć wprowadzanie własnych dokumentów, stworzyć własny słownik rodzajowy lub kartotekę kontrahentów. Nie wystarcza nam bowiem baza przykładowa – nie odzwierciedla ona specyfiki funkcjonowania naszej instytucji. W przyszłości wprowadzone do wersji demonstracyjnej dane chcielibyśmy wykorzystać w wersji pełnej do której zakupu się przymierzamy w przyszłości – z takimi pytaniami spotykamy się często. Poniżej przedstawimy w jaki sposób możemy szybko i prosto wyczyścić bazę systemu Rodzajowa Ewidencja Wydatków/ Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia.

Jak szybko usunąć zamówienie wraz z podpiętymi wydatkami w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia?

Kiedy chcemy szybko usunąć zamówienie w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia, wraz z podpiętymi do niego wydatkami, możemy to zrobić w prosty sposób. Rozwiązanie pokazujemy Państwu poniżej.

Jak wprowadzić do systemu Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia dokument potwierdzający dokonanie wydatku

System Rodzajowa Ewidencja Wydatków oraz wersja tego systemu z modułem Zamówienia w zakresie ewidencjonowania dokumentów potwierdzających wydatki zbudowane są w zasadzie tak samo. Poniżej przedstawiamy na bazie zrzutów ekranowych sposób wprowadzenia pojedynczego wydatku nie związanego z wcześniejszym zamówieniem lub umową do systemu.

Jak zmienić ilość kolumn w wydrukach i kartotekach w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia?

Cześć kartotek w systemie Rodzajowa Ewidencja Wydatków oraz Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia z uwagi na swoją specyfikę posiada dużą ilość kolumn, przez co dla niektórych użytkowników sprawne korzystanie z niej może okazać się nieco kłopotliwe. W jaki sposób ograniczyć ilość wyświetlanych kolumn? Pokażemy to na poniższym przykładzie.

W jaki sposób wprowadzić do systemu Rodzajowa Ewidencja Wydatków / Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia fakturę obejmującą zakup towarów lub usług z kilkoma kodami CPV w ramach jednego rodzaju?

Zdarza się, że wprowadzamy zakupową fakturę VAT, która posiada kilka pozycji, gdzie każda z nich ma inny kod CPV, w całości jednak trafią do tego samego rodzaju według słownika rodzajowego. Nie musimy poszczególnych pozycji rozbijać na poszczególne kody CPV – ważne aby rodzajowo dokument został właściwie przyporządkowany. Jeśli jednak chcemy szczegółowo podzielić pozycje z dokumentu, możemy to zrobić. Poniżej pokażemy w jaki sposób możemy wprowadzić tę fakturę w podziale na poszczególne kody CPV. Nasz przykład dotyczył będzie materiałów biurowych.
Nowe przetargi
Najbliższe szkolenia
Nowe przetargi
Nowe przetargi
Bezpłatny newsletter
Nowe przetargi
Sonda
Nowe przetargi
Ostatnio dodane pliki
tel./fax 0 801 889 888, e-mail: redakcja@noweprzetargi.pl
Noweprzetargi 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.18/00040/2007
Wpis do ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie