26

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

zawsze możesz pytać smile

27

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

RobertoX27 - jesteś młody, ambitny i nie do zdarcia. Madziulek dobrze Ci radzi - ZP i zdobyta wiedza praktyczna jest nieoceniona!!!. Ja robiłam rocznie od 250 - 400 przetargów w zespole trzyosobowym. Było to ponad dwa lata temu. Gdy zaczął się exodus na Irlandię straciłam dobrych pracowników. Siedziałam w pracy po 12-16 godzin. Otwartych miałam od 15-27 przetargów w tym niektóre z podziałem na pakiety. Szala goryczy się przelała gdy raz wyszłam z pracy o 1-szej w nocy. smile)

Teraz jetem już szczęśliwa wink

nora

28

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

podziwiam Cię... w sumie to zmieniłem robotę, bo w tym Sądzie strasznie sie nudziłem... ale z drugiej strony to mnie przytłacza... chociaż z czasem nabieram doświadczenia i pewne rzeczy są prostrze, no i to że człowiek uczy się na błędach więc powoli wychodzę na prostą:)

29

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Rozwijaj się, WARTO.

A, Pzp ma to do siebie, że ciągle się zmienia, więc nie grozi Ci popadanie w rutynę bowiem zmusza do ciągłego śledzenia publikacji, wykładni, interpretacji, no i przede wszsytkim zmian. Jeżeli dołożysz do tego wiedzę praktyczną, którą zdobywasz, grozi ci MISTRZOSTWO wink wzmocnione dużym poczuciem własnej wartości - czego zyczę z całego serca.

Zalecam jednakze duzo pokory. Też jest nieoceniona.

smile nora

30

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Roberto, w którym Sądzie?

31

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

w Łomży

32

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

U mnie aktualnie jest "zespół" 1-osobowy czyli ja sama i nikt nie chce przyjść do pracy sad więc mam przetargi + zastępstwo w inwestycjach + obsługę prawną smile super... i tylko czekam kiedy przeleje się ta szala goryczy tak jak u Nory wink

33

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Madziulku, a może chcesz mnie tam jako pracownika? wink Ile mi zaproponujecie? wink Może razem coś zdziałamy... smile

34

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Roberto, praca w Sądzie jest...nieporozumieniem. Stare przysłowie pszczół mówi: "Pod latarnią jest najciemniej" smile

35

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Jacuś ....moje zdanie na ten temat jest: Yes!!! od zaraz wink

36

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Yes!!! Yes!!! Yes!!! ? smile

37

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Twoje warunki prześlij mailikiem wink

38

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Min. 10 tys. "na rękę", auto, (nie musi być służbowe), mieszkanie (koniecznie z kominkiem) i ... Oj, to chyba nie miejsce na pisanie o tym smile

39

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

wow, tyle to nawet ja "jeszcze"nie zarabiam smile auto też mam ale własne a co do tego mioeszkania z kominkiem....hmmm............;)

40

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Kusząca propozycja...;)

41

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

madziulek napisał/a:

U mnie aktualnie jest "zespół" 1-osobowy czyli ja sama i nikt nie chce przyjść do pracy sad więc mam przetargi + zastępstwo w inwestycjach + obsługę prawną smile super... i tylko czekam kiedy przeleje się ta szala goryczy tak jak u Nory wink

Nie czekaj, WALCZ o pracownika, bo zostaniesz wyssana jak cytryna,a wtedy sił już nie starcza na nic.

Zresztą jeden deklaruje już swoją ofertę, co Jacusiu wink. Madziulku, drogą równej wagi proponuję Ty też postaw Jemu swoje warunki wink

smile nora

42

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Ja już nic nie mówię...

43

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

moje warunki? no dobrze...... 1. dyspozycyjność 24/24 smile z przerwą na sen, byle nie za długi wink 2. samochód? od czasu do czasu mój wink 3.mieszkanie z kominkiem? to może sprawy służbowe przy moim kominku smile a co do pensji...........porozmawiamy po okresie próbnym wink so ?..........:)

44

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Kupiłaś mnie wink

45

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Nora , zapewniam ,że nie dam sie wyssać ja cytrynę smile  ale podobnie jak Robert muszę na jakiś czas zaprzestać dalszych poszukiwań wink

46

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

Jacuś...witaj w raju smile

47

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

A ja przeprowadzam 30 postępowań w roku. Pracuję na cały etat, mam własny pokój i trochę się nudzę więc muszę sobie wymyślać jakieś roboty. Właśnie jestem w trakcie organizowania zakładowego ogniska.

48

Odp: ile przeprowadzacie postępowań???

hehe;) to faktycznie się nudzisz... ja trzydzieste postępowanie zrobię w tym tygodniu, do tego mam ewidencję każdego wydatku- tj około 3-4 tyś faktur, rachunków etc
pozdrawiam;)