1

Temat: Zawiadomienie o wyborze oferty

Czy przy zamówieniu, w którym możliwe jest składanie ofert częściowych Zawiadomienie o wyborze oferty piszecie jedno, w którym jest informacja o wyborze oferty na poszczególne części, czy trzeba pisać  zawiadomienia osobno dla każdej części.

2 (edytowany przez golavox 2017-09-27 08:36:29)

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

jedno
+ podaje, kto na jaką część

3

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Jak kto chce.

4

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Wracając do zamówienia w częściach: jeden z wykonawców złożył ofertę na wszystkie części, w kilku jego oferta jest najkorzystniejsza. Oferty były badane w różnym czasie. Jeżeli wezwałam go do złożenia dokumentów w części 4 (a dla wszystkich były takie same żądane) to już nie muszę dla innych części go wzywać?

5

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Zapis powinien znaleźć się w SIWZ, bo po co dublować to samo!

6

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Przy zamówieniu podzielonym na części, w formularzu ofertowym należało wpisać dane dotyczące danej części . Jeżeli wykonawcy złożyli oferty i wpisali w formularzu dane np. tylko dodanej części a dla pozostałych nie to czy zawiadomienie o wyborze oferty najkorzyestniejszej przesyłam do wszystkich czy tylko do tych wykonawców których oferta dotyczy danej części?

7

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

tylko do wykonawców którzy startowali na daną część

8

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Zawsze wysyłałem do wszystkich.

9

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Marcel napisał/a:

Zawsze wysyłałem do wszystkich.

ja też

10

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

ostatni przetarg miałem podzielony na 16 części oferent startował do jednej uznałem że nie interesuje go pozostałych 15 części dlatego jemu wysłałem tylko informacje dotycząca jego części

11

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Wysyłam tylko do tych, których dotyczy dana część

12

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Różne są szkoły,  u nas jeden protokół - jedno pismo z wynikami , wysyłane do wszystkich, jedno ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.

13 (edytowany przez Marta 2017-12-07 11:35:52)

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

jak zatytułowac pismo o wyborze oferty, jesli byly 2 czesci i w jednej uniewazniamy bo nie zlożono żadnej oferty
zawiadomienie o wyborze oferty/unieważnieniu postępowania?

14

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Ja ostatnio tak opisałem:
Informacja o wyborze najkorzystniejszych ofert, odrzuceniu oferty oraz unieważnieniu postępowania w części II

15

Odp: Zawiadomienie o wyborze oferty

Marta napisał/a:

zawiadomienie o wyborze oferty/unieważnieniu postępowania?

Pasuje smile