1

Temat: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Mam takie pytanie, które nurtuje mnie od pewnego czas. Czy Ogłoszenie o zamówieniu w przetargu nieograniczonym zamieszczane na tablicy ogłoszeń musi być KONIECZNIE w oryginale z podpisem kierownika zamawiającego, czy może być xero albo sam wydruk z BZP?

2

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Może być wydruk z BZP, dodatkowo Kierownik Zamawiającego go podpisuje i gra.

3

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Pytanie wzięło się z życia. Ogłoszenie wisi na tablicy ogłoszeń, ale ktoś nieopatrznie je zdejmuje. Wieszam nowe i właśnie czy znów muszę lecieć po podpis kierownika zamawiającego czy mogę powiesić sam wydruk z BZP (ewentualnie kopię, którą przechowuję a/a)  ?

4

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Parcia na jego podpis nie ma, ale dobrze by było aby był podpisany.

5

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Ja mam podpisane. I gablotę zamykaną smile
Najgorzej z ilością wolnego miejsca w tej gablocie. Czasami ogłoszenia się nie mieszczą. Od jakiegoś czasu robimy wydruk 4 str na jednej kartce.

6

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

To fakt, problem z miejscem.

7

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Umieszczamy w gablocie zamykanej wydruk z BZP nie podpisywany.

8

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

4 strony na formacie A4 to i lupę trzeba umieścic hihihi,  nikt nie stoi przy tej tablicy od momentu strony inernetowej!

9

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Zgadza się, nikt tego nie czyta big_smile

10

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Ja wieszam wydruk z BZP bez podpisu. Wydruk dwustronny, plik kartek przypięty jedną pinezką. Tego i tak nikt nie jest w stanie przeczytać więc to jest tylko dla spełnienia wymogów ustawy

11

Odp: Ogłoszenie o zamówieniu w miejscu publicznie dostępnym

Przepisy Pzp nie wymagają, by ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone w miejscu publicznie dostępnym w siedzibie zamawiającego (np. zamieszczone na tablicy ogłoszeń) było podpisane przez z kierownika zamawiającego. Wystarczy, że w miejscu publicznie dostępnym w siedzibie zamawiającego (np. na tablicy ogłoszeń) zostanie zamieszczony wydruk ogłoszenia uprzednio zamieszczonego w Biuletynie Zamówień Publicznych lub opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.

Fragment tego artykułu:
https://www.blogprzetargi.pl/kategorie/ogloszenie-o-zamowieniu/czy-w-przetargu-nieograniczonym-ogloszenie-o-zamowieniu-zamieszczane-na-tablicy-ogloszen-musi-byc-w-oryginale-z-podpisem-kierown