1

Temat: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Proszę o pomoc w zakresie Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia- czy w pkt IV.2 Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT wpisuję naszą szacunkową całkowitą wartość zamówienia? Tak jak było w starych ogłoszeniach? Czy już wartość zamówienia po udzieleniu zamówienia- czyli wg umowy z wykonawcą?
Wydaje mi się że szacunkową lecz wole się upewnić smile

2

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Wartość bez VAT

3

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Tak tak, ja wiem że bez VAT, tylko szacunkową wartość zamówienia (szacunek Zamawiającego bez VAT) czy wartość wybranej ofert bez VAT?

4

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Wartość zamówienia do tej pory była dla mnie wartością już wykonawcy, a szacunkowa była wartością szacunkową, w starych ogłoszeniach to było jasno wskazane, teraz nie jestem przekonan

5

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

ja wpisuję szacunkową

6

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

jo napisał/a:

ja wpisuję szacunkową

ja też - poza tym w IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY jest mowa o cenie, a ta powinna zawierać VAT

7 (edytowany przez stadonn 2016-11-10 11:33:32)

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

efigy007 napisał/a:

ja też - poza tym w IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY jest mowa o cenie, a ta powinna zawierać VAT

Tak, to wiem smile

8

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

stadonn napisał/a:

czy w pkt IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT wpisuję naszą szacunkową całkowitą wartość zamówienia?
Wydaje mi się że szacunkową lecz wole się upewnić smile

Tak, szacunkową.

9

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Szacunkową wraz z "uzupełniającymi"? Czy tylko wartość szacunkową zamówienia podstawowego?

10

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

z uzupełniającymi

11

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Czy można sprostować ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w BZP?

12

Odp: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

można - OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA