Temat: wadium włacone na poczcie po nowelizacji

Witam,



wykonawca wpłacił wadium ale nie przelewem z rachunku na rachunek tylko przelewem na poczcie.

Czy takie wadium jest ważne?


Z jednej strony art. 45 ust 7. mówi:

"Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy wskazany przez zamawiającego." - niby ok.

Z drugiej strony nowelizacja miała zabezpieczyć przed "praniem brudnych pieniędzy", stąd brak możliwości wpłaty w gotówce do kasy Zamawiającego. Tylko jakie znaczenie z punktu widzenia możliwości "prania brudnych pieniędzy" ma to czy wpłacam w kasie Zamawiającego czy w kasie na poczcie?



Pozdrawiam,

Adam

2

Odp: wadium włacone na poczcie po nowelizacji

Ważne.

3

Odp: wadium włacone na poczcie po nowelizacji

wadium zostalo wplacone przelewem na konto Z.- ważne

4

Odp: wadium włacone na poczcie po nowelizacji

Dziękuję za odpowiedzi.


Pozdrawiam,

Adam