Temat: równoważność a dokumenty przedmiotowe w trybie art. 26.1/2

Słuchajcie,

jak to jest, jak wykonawca proponuje urządzenia równoważne powinien wykazać spełnienie tej równoważności,

ale jak i kiedy?

czy powinien składac dokumenty przedmiotowe np. opisy techniczne, katalogi, wraz z ofertą? czy jako dokument przedmiotowy dopiero na wezwanie w trybie 26.1/2 (tylko ten jeden najwyższy)

2

Odp: równoważność a dokumenty przedmiotowe w trybie art. 26.1/2

Udowodnienie równoważności spoczywa na wykonawcy, a udowodnić powinien na etapie składania ofert.

3

Odp: równoważność a dokumenty przedmiotowe w trybie art. 26.1/2

mam zapis w SIWZ że do oferty

4 (edytowany przez janek159 2017-08-11 08:48:04)

Odp: równoważność a dokumenty przedmiotowe w trybie art. 26.1/2

też bym tak powiedział,
czy nie zastanawiające że może się to kłócić z możliwością  składania dokumentów potwierdzających zgodność oferowanych dostaw w drugim etapie?