1

Temat: Odwołanie od art. 93 pkt 4

Witam

1. Czy Wykonawcom przysługuje odwołanie na unieważnienie przetargu na podstawie art. 93 ust. pkt 4?
2. Czy po ogłoszeniu o unieważnieniu na podstawie art. 93 ust. pkt 4 trzeba czekać, czy można ogłosić następne postępowanie od razu?

Pozdrawiam

2 (edytowany przez Darek W. 2017-08-03 08:41:01)

Odp: Odwołanie od art. 93 pkt 4

Jeśli poniżej progów - to nie,
Jeśli powyżej progów - tak, lecz trudno będzie wykonawcy odwodnić, że ta czynność mieści się w 180.1.

Lepiej poczekać 5 lub 10 dni.

3

Odp: Odwołanie od art. 93 pkt 4

Dzięki