1

Temat: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

od dziś UZP na BZP zamieścił nowy format ogłoszenia o zamówieniu.
niby ma być lepszy od poprzedniego.

jedno co mnie denerwuje, to że jak dodaje się załącznik odnośnie ofert częściowych, to potem już nie można tych załączników edytować. jest tylko opcja usuń.

co sądzicie o tym nowym formularzu?

2

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Nie wiem, jeszcze nie widziałem.

3

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

czy bardzo się różni od poprzedniego?

4

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

na razie chyba jeszcze nie wszystko jest ok.

wpisuję krótki opis przedmiotu zamówienia i przy zapisywaniu, z nieznanych powodów obcina mi część tekstu.
żadnej informacji o maksymalnej ilości znaków nie ma.

5

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

jak się nie podaje całkowitej wartości zamówienia, to formularz sam z automatu wpisuje 0,0.

po zapisaniu formularza i ponownym powrocie do przerwanej sesji w magiczny sposób znika wpisana poprzednio data zakończenia zamówienia.

ogólnie to nie zauważyłem na razie plusów nowego ogłoszenia.

na pewno minusem jest brak możliwości edycji załącznika dotyczącego ofert częściowych.
chyba, że ja nie umiem znaleźć opcji do edycji.

6

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Witam,
Czy ktoś publikował dzisiaj ogłoszenie o zamówieniu?
Najpierw po wysłaniu ogłoszenia nie nadano numeru, na skrzynce brak informacji, po chwili w BZP jest informacja że ogłoszenie zostało opublikowane,jest numer (inny niż nadawane wcześniej). W wyszukiwarce nie można znaleźć mojego ogłoszenia. UZP pisze że jest inna przeglądarka dla nowych ogłoszeń , ale pytanie gdzie?

7

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Witam
Nowy formularz to jedna wielka tragedia.

Giną napisane fragmenty, okienka nie są poszerzane, ginie  termin składania ofert, albo dla odmiany godzina.

Aż strach będzie wysyłać do publikacji bo się okaże, że są błędy i trzeba robić kilka zmian do ogłoszenia.

Co do treści to nie widzę żeby coś specjalnie zmienili, więc czemu ma służyć to całe zamieszanie ?

 
pozdrawiam i życzę cierpliwości przy wklepywaniu
klakier

8

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Potwierdzam - również dostaję sygnały, że jest dużo, z akcentem na dużo, gorzej niż było.

9

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

kolejna dobra zmiana.
pewnie za jakiś czas zacznie to wszystko normalnie działać.

10

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

jeden plus już taki, że dodano opcję edycja do załączników przy ofertach częściowych

11

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

nie moge wpisac nazwy i adresu Zamawiajcego w ogloszeniu w BZP co robie źle???

12

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

samo się nie wpisuje??

13 (edytowany przez Marta 2017-05-19 10:49:11)

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

nie,
no chyba ze dopiero po publikacji dodadzą sie dane..

14 (edytowany przez Darek W. 2017-05-19 11:31:27)

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

szad napisał/a:

jeden plus już taki, że dodano opcję edycja do załączników przy ofertach częściowych

A ja nie mogłem dodać kolejnych załączników do ogłoszenia z ofertami częściowymi. I wszystkie informacja o ofertach częściowych wpisałem do treści ogłoszenia.

15

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Przy okazji podzielę się ustaleniami kontroli dotyczącymi ogłoszenia. Zarzucono mi brak w ogłoszeniu z 2015 r. obowiązkowych danych które w ogłoszeniu muszą się znaleźć dotyczących art 41 pkr 12 - 15 - o um. ramowej, dynamicznym syst. zak. zamówieniach uzupełniających i aukcji elektr.
Problem w tym że ogłoszenie po zaznaczeniu że będzie to zamówienie publiczne (ptaszek w okienku) nie wyświetla danych o um ramowej i dynamicznym systemie przy generowaniu ogłoszenia, podobnie jeżeli na zaznaczono zam uzupeł lub aukcji. Brak zaznaczenia powoduje że dane te nie pojawiają się w ogłoszeniu - czyli brak elementów wynikających z art 41 pkr 12-15.
Od dnia 3.07.2015 ogłoszenia nieco zmieniono zostawiając te informacje z niezaznaczonym okienkiem.

To tak przy okazji jakby ktoś miał problem przy kontroli starego ogłoszenia.

16

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Mam pytanie odnośnie wydrukowania potwierdzenia w nowych formularzach - gdzie się ono znajduje?
Jest tylko zakładka: Przeglądaj nowe (Publikowane od 04.05.2017 r. przyszło tylko potwierdzenie na e-maila ze opublikowano formularz.

17

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Logujesz się na swoim profilu i tam masz swoje ogłoszenia.

18

Odp: nowy formularz ogłoszenia o zamówieniu

Włąśnie że nie dodalu mi do moich ogłoszeń ogłoszenia na nowym wzorze