#1 2011-09-23 21:55:58

and1
Poziom X

utajnienie części oferty

Wykonawca załączył do oferty zapieczętowaną kopertę którą oznaczył, że jet to tajemnica przedsiębiorstwa.
Czy jako Zamawiający mogę taką kopertę otworzyć ? - w zasadzie nie wiadomo co tam jest.

Offline

 

#2 2011-09-23 22:20:53

psz
Poziom X

Re: utajnienie części oferty

Nie otwieraj, zostaw dla potomnych.

Art. 8.3 PZP

Offline

 

#3 2011-09-23 22:23:55

Marcel
Poziom X

Re: utajnienie części oferty

Po TSO otwieraj i sprawdzaj co tam się za tajemnice kryją, i czy faktycznie tajemnica może nią być w myśl ustawy smile

Online

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

tel./fax 0 801 889 888, e-mail: redakcja@noweprzetargi.pl
Noweprzetargi 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.18/00040/2007
Wpis do ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie