Temat: aneks do umowy po terminie wykonania

widzicie jakieś możliwości ?

Wyłączam, aneks o zamówienie uzupełniające do umowy już wygasłej, gdy było przewidziane przed nowelizacją z 2016.

2

Odp: aneks do umowy po terminie wykonania

Skoro nie ma umowy to jak można ją zmieniać? Oczywiście jeżeli termin wykonania umowy oznacza jej zakończenie.

3

Odp: aneks do umowy po terminie wykonania

nooo

4

Odp: aneks do umowy po terminie wykonania

gdzieś czytałem że aneks wznawia umowę

5

Odp: aneks do umowy po terminie wykonania

https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/interpretacja-przepisow/pytania-i-odpowiedzi-dotyczace-nowelizacji-ustawy-prawo-zamowien-publicznych-2/zamowienia-dodatkowe-i-zamowienia-uzupelniajace-w-przepisach-przejsciowych

6

Odp: aneks do umowy po terminie wykonania

Dzięki, ale tu jest mowa o przejściowych, art. 19, czyli o tym co wykluczył em na wstępie. Ale tym bardziej utwierdza ta opinia że tylko w trybie art 19 można takie zmiany po terminie wprowadzać.