1 (edytowany przez lexus 2017-02-16 11:10:11)

Temat: Usługi społeczne

Witam

Czy trzeba robić protokół ZP do post. na usługi społeczne?

2

Odp: Usługi społeczne

Po nitce do kłębka... Przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne należy przestrzegać zasady przejrzystości - w niej zawiera się zasada jawności postępowania - a ta powinna zostać uzewnętrzniona sporządzeniem protokołu o udzielenie zamówienia publicznego.

3

Odp: Usługi społeczne

protokół jak do przetargu nieograniczonego czy "własny protokół"?

4

Odp: Usługi społeczne

Od kiedy protokół uzewnętrznia jawność, skoro wszystkie dokumenty w postępowaniu są jawne....

5

Odp: Usługi społeczne

lexus napisał/a:

Od kiedy protokół uzewnętrznia jawność

Od zawsze.

6

Odp: Usługi społeczne

Protokół jest tak samo jawny jak załączniki do niego czyli cała reszta dokumentów.
W przypadku braku protokołu dokumenty z przebiegu procedury też są jawne. Więc protokół nic tu nie zmienia. Z czegoś potraficie wywieść że protokół jest tu wymagany przepisami, bo ja nie.

7

Odp: Usługi społeczne

Ogłaszając postępowanie zgodnie z art 138o muszę:
1. Zastosować cenę 60% i inne kryteria?
2. stawiać wymagania dotyczące art 22 ust. 1b czy postępować zgodnie z art. 22 ust 1
3. Czy wykonawca musi składać - grupę kapitałową

8

Odp: Usługi społeczne

nie musisz

9

Odp: Usługi społeczne

Bitter napisał/a:

protokół jak do przetargu nieograniczonego czy "własny protokół"?

Możesz zrobić własny, możesz przerobić ZP-PN, możesz wykorzystać ZP-PN (tylko po co).

10

Odp: Usługi społeczne

Witam, czy w przetargi na usługę społeczną zgodna z art. 138o muszę opisywać wymagania dotyczące posługiwania się przez Wykonawcę doświadczenia innego podmiotu do realizacji czy nie.  Przetarg jest na kursy prawa jazdy i wózków