1

Temat: Ogłoszenie w DUUE

Witam. Ogłaszajac ostatnio przetarg na odbiór śmieci zalogowaliśmy się do e notice itd. podczas ogłaszania przy wyborze nowych dyrektyw (2014/24/UE) brak było formularza ogłoszenia o zamówieniu. Wybierajac stara dyrektywę (2004/18/UE) formularz ogłoszenia sie pojawił. Czy publikujac ogłoszenbie według starej dyrektywy mamy jakis błąd czy mozna to sprostować ???

2

Odp: Ogłoszenie w DUUE

na pewno są nowe

3

Odp: Ogłoszenie w DUUE

jo napisał/a:

na pewno są nowe

Jak ja ogłaszałem nie było. Ale co z tym co juz poszło ??

4

Odp: Ogłoszenie w DUUE

grabownp napisał/a:
jo napisał/a:

na pewno są nowe

Jak ja ogłaszałem nie było. Ale co z tym co juz poszło ??

Da się jakoś uratowac postepowanie.

5

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Czarno to widzę; bezpieczniej unieważnić.

6

Odp: Ogłoszenie w DUUE

nikt nie powiedział ,że trzeba zmienić dyrektywy przy pierwszym logowaniu

7

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Nieznajomość przepisów, nie zwalnia od odpowiedzialności.

8 (edytowany przez jo 2016-10-17 05:17:11)

Odp: Ogłoszenie w DUUE

dopiero niedawno dali informację na stronie uzp bo pewnie więcej takich przypadków było - chyba trzeba unieważnić niestety albo na ryzyko

9

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Tak właśnie sobie grasuję na eNotices i zauważyłam, że po wejściu w profil użytkownika jest zakładka ustawienia i opcje, i tam należy dokonać wyboru dyrektyw.

10

Odp: Ogłoszenie w DUUE

pewnie po 18 kwietnia się pojawiły nowe druki

11

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Katiqq napisał/a:

Tak właśnie sobie grasuję na eNotices i zauważyłam, że po wejściu w profil użytkownika jest zakładka ustawienia i opcje, i tam należy dokonać wyboru dyrektyw.

Ja od piatku nie moge wejśc na enotice, jak klikam na zaloguj przez ECAS to wyskakuje mi to:
http://simap.europa.eu/enotices/EcasLogin.do?

12

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Nie klikaj na zaloguj przez ecas, tylko na samym dole tego pola jest odnośnik do logowania.

13

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Katiqq napisał/a:

Nie klikaj na zaloguj przez ecas, tylko na samym dole tego pola jest odnośnik do logowania.

Tak ale do starego konta. Ja tworzyłem nowe.

14

Odp: Ogłoszenie w DUUE

To nie pomogę, bo jeszcze nie dokonałam migracji. Cały czas się waham.

15

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Katiqq napisał/a:

Tak właśnie sobie grasuję na eNotices i zauważyłam, że po wejściu w profil użytkownika jest zakładka ustawienia i opcje, i tam należy dokonać wyboru dyrektyw.

i to trzeba zrobić aby nie było takich sytuacji jak u grabownp

16

Odp: Ogłoszenie w DUUE

MS napisał/a:
Katiqq napisał/a:

Tak właśnie sobie grasuję na eNotices i zauważyłam, że po wejściu w profil użytkownika jest zakładka ustawienia i opcje, i tam należy dokonać wyboru dyrektyw.

i to trzeba zrobić aby nie było takich sytuacji jak u grabownp

ja zrobiłem ogłoszenie logując sie na nowe konto przez ECAS i teraz nie mogę się zalogować ponownie

17

Odp: Ogłoszenie w DUUE

ja zostawiłem stare konto i w ustawieniach zmieniłem dopiero co prawda za drugim razem wskoczyły nowe druki (trzy razy robiłem ogłoszenie zanim się zorientowałem że są nowe druki)

18

Odp: Ogłoszenie w DUUE

jo napisał/a:

ja zostawiłem stare konto i w ustawieniach zmieniłem dopiero co prawda za drugim razem wskoczyły nowe druki (trzy razy robiłem ogłoszenie zanim się zorientowałem że są nowe druki)

No właśnie ja mam nowe konto i mam tekie problemy.

19

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Wyjaśniło sie:dzwoniłem do Luxemburga i tam Pan powiedział że mają duże problemy z eNotice odnosnie logowania się przez ECAS i naprawiają problem. Cóż sprostowanie ogłoszenia umieszcze później. Zmieni dyrektywę i tyle i dodam brakujace rzeczy - dyscyplina finansów raczej mi nie grozi o ogłoszenie przesłałem a że z błędą dyrektywą - nie ma to wpływu na wynik postepowania.

20

Odp: Ogłoszenie w DUUE

To samo w BZP, problem mają z potwierdzeniami o zamieszczeniu ogłoszeń.

21

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Czy jeśli loguje sie po staremu bo od 2015 nie robiłam unijnego postępowania to muszę cos jeszcze zmieniać czy z automatu system mnie do nowej dyrektywy loguje?

22

Odp: Ogłoszenie w DUUE

trzeba zmienić

23 (edytowany przez janek159 2017-07-06 06:42:10)

Odp: Ogłoszenie w DUUE

też jedno postepowanie puściłem na starej dyrektywie, zastanawiałem się czy to cos poważnego - nie unieważniałem postepowania,

niedawno zapoznałem się z jakimś orzeczeniem KIO czy komisji w sprawach naruszenia dyscypliny, już nie pamiętam, że opublikowanie na starej dyrektywie to naruszenie nie mające wpływu na wynik postępowania, więc i bez potrzeby unieważnienia

24

Odp: Ogłoszenie w DUUE

o maly włos i tez bym tak puściła...nie rozumie dlaczego z automatu po zalogowaniu nie jesteśmy w aktualnej dyrektywie..

25

Odp: Ogłoszenie w DUUE

Bo to UNIA !!! z rozumem mało ma do czynienia, ale tak naprawdę na każdym szkoleniu o tym bębnili.