#1 2006-06-30 09:25:49

JoannaS
Poziom VII

oferta wstępna z ceną

Wykonawca składając ofertę wstepną w negocjacjach z ogłoszeniem podał cenę. Ja bym nie odrzucała oferty. A co na to eksperci?

Offline

 

#2 2006-07-01 09:22:42

Karolina
Poziom VIII

Re: oferta wstępna z ceną

art.54 mówi ,że "Zamawiający zaprasza wykonawców dopuszczonych do udziłau w postępowaniu do skłdaina ofert wstępnych niezawierających ceny..." - to jest jedyne miejsce pzp, które mówi o braku ceny w ofercie wstępnej i właścieiwe mówi , że Zamawiający nie może żądać ceny w ofercie wstępnej w negocjacjach, a nie że Wykonawca nie może jej podać. Wykonawcy prawie zawsze wkładają do oferty coś o co się ich nie prosi.. Ja też bym nie odrzucała.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

tel./fax 0 801 889 888, e-mail: redakcja@noweprzetargi.pl
Noweprzetargi 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.18/00040/2007
Wpis do ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie