#1 2012-08-03 13:54:10

izawin
Poziom VII

Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

Wątek już poruszany, proszę o konkretną podpowiedź bardziej doświadczonych. 

Do tej pory w przetargu prosiłam KRK w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 4-8 oraz  art. 24 ust. 1 pkt 9.

Jak teraz zapisać:

1.      art. 24 ust. 1 pkt 4-8, 10-11 oraz  art. 24 ust. 1 pkt 9

czy

2.       art 24 ust. 1 ???

Offline

 

#2 2012-08-06 08:11:20

izawin
Poziom VII

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

To może zapytam inaczej, czy ktoś z Zamawiających wymagał już w swoich postępowaniach KRK po wejściu w życie nowelizacji z dn. 21 lipca br w zakresie art 24 i jaki zapis zastosował: opcja 1 czy 2 ?

Offline

 

#3 2012-08-07 08:38:25

izawin
Poziom VII

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

Nikt, nic ;-) wszyscy cierpliwie czekają na odpowiedź z UZP ;-)

Offline

 

#4 2012-08-07 12:30:30

izawin
Poziom VII

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

I się doczekaliśmy

http://www.uzp.gov.pl/cmsws/page/?D;2191

i wszystko jasne

Offline

 

#5 2012-08-07 12:54:41

karolk
Poziom X

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

Opinia UZP ukazała się po moim monicie, który wysłałem dzisiaj o godz. 9.01. Stanowisko zawarte w tej opinii nie wystawia najlepszego świadectwa Departamentowi Prawnemu UZP.  Departament ten mówiąc kolokwialnie zaspał sprawę nowelizacji rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2009 r. w sprawie dokumentów....
Jak zwykle w takich przypadkach wykonawcy i zamawiający w zaistaniałej sytuacji od 21 lipca do 8 sierpnia br byli skazani na rozwiązywanie bałaganu prawnego powstałego po 21 lipca br. Ale zamawiający i wykonawco - "umiesz liczyć, licz na siebie". Smutne ale  jest to prawdziwe w naszym kraju, nie tylko w tej sytuacji.

Offline

 

#6 2012-08-07 12:58:17

izawin
Poziom VII

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

W 100 % się zgadzam, jednak zawsze to jakaś wskazówka.

"Umiesz liczyć, licz na siebie" - czy smutne, na pewno prawdziwe.

Pozdrawiam

Offline

 

#7 2012-08-07 16:02:36

Gordon
Poziom VIII

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

przeczytałem opinie uzp, proszę mnie poprawić jeśli się mylę,

jak mam ośw z art 24

my .................
przystępując do ..............
oświadczamy, iż nie podlegamy wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

to to w zupełności wystarczy tak ???

Offline

 

#8 2012-08-08 12:51:38

izawin
Poziom VII

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

W poniedziałek puszczam przetarg, zapisałam w wykazie dokumentów tak:

"Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 10-11 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 21 lipca 2012 r.  lub oświadczenie Wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 10-11 - załącznik nr 3 (jak na załączonym druku lub w oparciu o załączony druk)"

A treść druku:

"Oświadczam, iż nie podlegam  wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 10 – 11 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2010 r.nr 113, poz.759). "

Offline

 

#9 2012-08-08 13:21:03

nina
Poziom X

Re: Art. 24 ust. 1 pkt 10-11

Gordon napisał:

przeczytałem opinie uzp, proszę mnie poprawić jeśli się mylę,

jak mam ośw z art 24

my .................
przystępując do ..............
oświadczamy, iż nie podlegamy wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

to to w zupełności wystarczy tak ???

TAK

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

tel./fax 0 801 889 888, e-mail: redakcja@noweprzetargi.pl
Noweprzetargi 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.18/00040/2007
Wpis do ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie